08 SIE 2016

Cosinus Cup 2016: Zapisz się na konkurs!

Konkurs rzutów karnych
1.    W konkursie udział może wziąć każda osoba, która się zgłosi (nie tylko uczestnicy turnieju, zgłosić mogą się także Panie!).
2.    Wpisowe konkursowe: 10 zł osoba
3.    Konkurs polega na strzelaniu rzutów karnych.
ZASADY STRZELANIA:
•    W 1 serii Rzuty karne wykonujemy z 9 metra (kropki)
•    W 2 serii rzuty karne wykonujemy z linii pola karnego
•    W 3 serii oddalamy się o metr dalej
•    W 4 serii strzelamy słabszą nogą z linii pola karnego (do momentu wyłonienia 2 zawodników z każdej bramki, którzy awansują do finału)
•    W finale strzelamy słabszą nogą z linii pola karnego (do momentu wyłonienia zwycięzcy)
•    Zawodnicy oraz bramkarze, którzy przegrali w finale walczą o nagrody pocieszenia w konkurenci „nie kręć, że strzelisz”
4.    Najskuteczniejszy strzelec wygrywa konkurs.
5.    Najskuteczniejszy bramkarz (najwięcej obronionych karnych) wygrywa kategorię bramkarza rzutów karnych.
6.    Uczestnik konkursu odpada z zabawy wtedy, kiedy nie zdobędzie bramki.
7.    Konkurs rozegranie zostanie na dwóch bramkach, połowa zgłoszonych uczestników będzie strzelała na bramkę nr 1, druga połowa na bramkę nr 2. Do finału awansuje:
•    4 strzelców (2 z bramki nr 1, 2 z bramki nr 2)
•    2 bramkarze (z największą liczbą obronionych karnych)

Jak się zgłaszać?
1.    Wysłać zgłoszenie o treści: Konkurs rzutów karnych – Imię i Nazwisko lub wieloosobowe zgłoszenie (z imionami i nazwiskami )na adres mailowy: j.szwiec@pfsport.pl, wysłać PW do użytkownika Ligowiec Słupski na FB,  zgłosić się w komentarzu pod tym artykułem na portalu Facebook
2.    Dokonać opłaty wpisowego w wysokości 10 zł w dniu turnieju przy namiocie organizatorów
3.    Termin zgłoszeń: od dziś do 21 sierpnia – dzień konkursu
Informacje:
•    Konkurs odbędzie się  w okolicach godziny 17:00 w drugi dzień turnieju 21.08.2016 (niedziela)
•    Miejscem zmagań będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bruskowie Wielkim 14a

*Zawodnicy oraz bramkarze, którzy przegrali w finale walczą o nagrody pocieszenia w konkurencji „nie kręć, że strzelisz”
**Zastrzegamy, że konkurs odbędzie się przy minimalnej liczbie zawodników – 26 uczestników.